Chłodnictwo w lepszym wydaniu.

Jedyny dystrybutor nowych urządzeń stockowych w Polsce.

Przejdź do oferty

O firmie

  1. F.H. "KALT i SZRON" rozpoczęła działalność na rynku polskim

    Zespół ekspertów Kalt i Szron tworzy firmę, która dostarcza najkorzystniejsze rozwiązania dla Twojego biznesu w branży RETAIL.

  1. W naszej ofercie znajdą Państwo nowe meble chłodnicze od takich firm jak EPTA Costan, Bonnet Neve, Eurocryor, Misa i Jarp. Jesteśmy głównym partnerem EPTA Polska i jedynym dystrybutorem mebli stokowych. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz atrakcyjne rabaty dla stałych klientów. Nasz asortyment obejmuje szeroki wybór regałów do sklepów, hurtowni, magazynów i innych.
  2. Specjalizujemy się w doborze, sprzedaży, dzierżawie oraz obsłudze posprzedażowej urządzeń chłodniczych i mroźniczych, regałów sklepowych oraz stanowisk kasowych dla supermarketów, dyskontów, drogerii, piekarni, cukierni, marketów budowlanych oraz stacji paliw. Nasze wieloletnie doświadczenie zostało potwierdzone licznymi listami referencyjnymi, certyfikatami oraz dyplomami.
  3. Nasza załoga, w tym Dział Techniczny składający się z inżynierów, monterów i serwisantów, jest do Państwa dyspozycji. Doświadczenie naszych działów handlowego i technicznego pomoże uniknąć błędów i kosztownych przeróbek podczas budowy czy modernizacji obiektów. Zajmujemy się montażem, szkoleniami z obsługi sprzedawanych urządzeń oraz serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym, opartym na wiedzy pracowników regularnie szkolonych przez producentów.
  4. Nasi serwisanci posiadają wymagane uprawnienia do instalacji i napraw urządzeń chłodniczych, elektrycznych i gazowych. W ofercie mamy również materiały eksploatacyjne oraz części zamienne do oferowanego wyposażenia, a także profesjonalne środki chemiczne.

Współpracujemy z

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

ul. Kręta 8, 48-100 Głubczyce